HAKKIMIZDA

kolayyolculuk.com, Gazi Global Turizm ve Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi'nin, internet üzerinden otel konaklama ve uçak bileti satış platformu olarak kuruldu. Hayata geçtiği günden itibaren, hızlı ve emin adımlarla ilerleyen kolayyolculuk.com 'un hedefi, siz internet müşterilerine, en uygun fiyatları, en güvenli ve en kısa yoldan sunmaktır.

kolayyolculuk.com 'da en uygun fiyatlarla, yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri satın alabilir ve tüm dünyada dilediğiniz kriterlerde otel rezervasyonları yapabilirsiniz.

kolayyolculuk.com, M.Murat Gazioğlu Şirketler Grubu bünyesinde, Gazi Global Turizm ve Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi'nin, internet üzerinden otel konaklama ve uçak bileti satış platformu olarak kuruldu. Hayata geçtiği günden itibaren, hızlı ve emin adımlarla ilerleyen kolayyolculuk.com 'un hedefi, siz internet müşterilerine, en uygun fiyatları, en güvenli ve en kısa yoldan sunmaktır.

kolayyolculuk.com 'da en uygun fiyatlarla, yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri satın alabilir ve tüm dünyada dilediğiniz kriterlerde otel rezervasyonları yapabilirsiniz.

kolayyolculuk.com , A Grubu Türsab Belgesi, Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme Belgesi ve IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) belgesine sahiptir. IATA üyeliği ile de, dünyadaki yüzlerce hava yolunun direkt yetkili satış acentesidir.

Yurtiçinde ise, Türk Hava Yolları, Anadolu jet, Atlas jet, Pegasus Hava Yolları, Sunexpress, Borajet yetkili satış acentesidir.

Uzman kadrosu ile kendi bünyemizde bulunan şirketlerimiz için yazılım üretmek amacıyla kurulan bilgi teknolojileri departmanımız, zamanla kalitesi ve ürettiği hızlı çözümlerle piyasaya örnek nitelikte programlar sunmaya başlamıştır. 1 yil gibi kısa bir surede 3 farklı , sorunsuz program yazılımı yapan departmanımız müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda çözüm odaklı pek çok yazılım hazırlamaktadır.