BİLGİ TEKNOLOJİLERİ (IT)

Uzman kadrosu ile kendi bünyemizde bulunan şirketlerimiz için yazılım üretmek amacıyla kurulan bilgi teknolojileri departmanımız, zamanla kalitesi ve ürettiği hızlı çözümlerle piyasaya örnek nitelikte programlar sunmaya başlamıştır. 1 yil gibi kısa bir surede 3 farklı , sorunsuz program yazılımı yapan departmanımız müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda çözüm odaklı pek çok yazılım hazırlamaktadır.

PROGRAMLARIMIZ.

ACENTA MUHASEBE TAKİP /YÖNETİM PORTALI

Öncelikle kendi bünyemizde bulunan acentalarımızın ihtiyaçlarından doğan muhasebe takibi için hazırladığımız program pratik ve kolay kullanımı ile sektöre yenilikler getirmiştir. Her türlü raporlamaya imkan veren ve en son teknolojiyle üretilen program bir acentanın muhasebe ve yönetim anlamında ihtiyaç duyabileceği tüm talepleri karşılamaktadır.

MUSTERI TAKİP /MEMNUNİYET ÖLÇÜMÜ PROGRAMI

Müşterilerin tüm bilgileri tek ekran altında toplanarak rahat okunabilir ve bulunabilir olarak hazırlandığı program en son teknoloji ile üretilmiştir. Basit arayüzü sayesinde programı ilk defa kullanan bir kullanıcı bile zorlu işlemleri hemen yapabilmektedir.